Czas realizacji zamówień

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty. Przygotowanie paczki oraz jej nadanie zajmują łącznie od 3 do 5 dni roboczych. Należy jednak uwzględnić, że w warunkach wyjątkowych oraz w przypadku zamówień indywidualnych czas realizacji może wynieść maksymalnie 14 dni roboczych. Gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.

Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 2 dni roboczych w przypadku kuriera UPS. Poza terytorium Polski dostawa może trwać od 3 do 5 dni. Czas dostawy Pocztą Polską na terenie Europy wynosi około 14 dni, poza Europą około 21 dni. Zwyczajowo na terytorium Polski paczka pocztowa priorytetowa dociera w ciągu 1-3 dni. Poczta Polska nie daje jednak żadnych gwarancji czasowych dostawy.

I mimo, że od momentu odebrania przesyłki przez dostawcę nie wszystko jest w naszych rękach, to zapewniamy Cię, że dokładamy wszelkich starań, aby twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Możesz się również spodziewać, że produkt będzie zawsze starannie i estetycznie zapakowany. Jeśli masz jednak specjalne oczekiwania i nasze produkty mają być prezentem dla kogoś specjalnego - daj nam znać wypełniając np. formularz kontaktowy.

obsługa płatności

Sklep internetowy Shoper.pl