O NAS

Co jest dla nas ważne.
Ty i twoje potrzeby. Potrzeba wygody i komfortu użytkowania. Potrzeba indywidualnej kreacji swojego wizerunku, od eleganckiego po casualowy. Potrzeba współgrania naszych akcesoriów z tym co już jest w twojej szafie. Dlatego staramy się aby nasze dodatki były bardzo uniwersalne, bez specjalnych ograniczeń okolicznościowych lub wiekowych.

Szacunek dla środowiska, lokalnych przedsiębiorców, unikatowa jakość dla klientów. Sprawdzone przez pokolenia zasady rzemiosła, tradycje znakomitego oraz ręcznego wykonania w połączeniu z designem, który nie straci na aktualności. Korzystamy z materiałów wyprodukowanych uczciwie, z troską o ekologię i prawa pracowników.

Staramy się pielęgnować zasady CSR (społeczny rozwój biznesu) wspomagające rozwój zawodowy kobiet oraz wykluczające pracę dzieci. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców i wierzymy, że polski produkt może być nowoczesny, piękny, funkcjonalny i jednocześnie ponadczasowy.

W modzie: cenimy indywidualne rozwiązania i zabawę formą, dlatego proponujemy Wam ubrania i dodatki, które jak kameleon dopasują się do potrzeb, chwili, stylu życia.


 

obsługa płatności

Sklep internetowy Shoper.pl