WARSZTATY I SZKOLENIA

MY
Lubimy dzielić się naszą twórczą energią dlatego zarażamy pasją podczas warsztatów artystycznych. Nasze spotkania z twórczością wzbudzają kreatywność, pasję, relaksują i rozwijają. Co nas wyróżnia na rynku to fakt, że jesteśmy zorientowani na ekologię i zrównoważone wykorzystanie dóbr - bawimy i edukujemy. Możesz podczas naszych warsztatów poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości działań na korzyść środowiska, doskonale przy tym spędzając czas. Proponowane przez nas zajęcia związane z są z nadawaniem przedmiotom nowego życia (tzw. twórczym Upcyklingiem). W codziennym otoczeniu każdego z nas jest mnóstwo prawdziwych skarbów, inspirujących przedmiotów i materiałów, które czekają na swoje nowe życie. Pokaż nam, co chcesz wyrzucić, a my pokażemy Ci co z tego wyczarować.

WY
Współpracujemy z dużymi agencjami eventowymi oraz mniejszymi firmami szukającymi kreatywnej obsługi wieczorów tematycznych oraz różnorodnych spotkań integracyjnych. Chętnie kolaborujemy z domami kultury oraz miejskimi centrami sztuki, pojawimy się także w przedszkolach, szkołach lub na zupełnie kameralnych imprezach firmowych, organizując angażujące pokazy dla pracowników z okazji ważnych wydarzeń firmowych, promocji produktu lub świąt. Projektujemy i wykonujemy media gifty, upominki, eko gadżety oraz prezenty dla Klientów w myśl prezentowanych przez nas założeń.

Z NASZYCH USŁUG WARSZATOWO-PROMOCYJNYCH KORZYSTALI:
- H&M LOGISTICS Summer Party 2016
- UPM-Kymmene sp. z o.o.
- Dr. IRENA ERIS S.A.promocja produktu
- Laboratorium Kosmetyczne Dr. IRENA ERIS Lirene konferencja prasowa
- NIVEA PURE konferencja prasowa
- DEKOEKO platforma społecznościowo-sprzedażowa promująca upcykling, eko design oraz slow fashion w Polsce
- STENA RECYCLING międzynarodowy lider kompleksowych rozwiązań w dziedzinie gospodarowania odpadami, recyklingu oraz usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim
- CENTRUM PROMOCJI MŁODYCH w Muzeum Historycznym Częstochowy
- SLOW FASHION CAFE kawiarnia, szkoła szycia, krakowska kuźnia warsztatowa
- THE WALD DISNEY COMPANY LIMITED promocja postaci Minnie Ikona Stylu
- POLPHARMA S.A. projekt i wykonanie upcyklingowej choinki charytatywnej


Zapraszamy także na warsztaty artystyczne i szkolenia do naszej pracowni za Krakowskim Zabłociu, jeśli masz ochotę poznać CADO „od kuchni”.

Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Prowadzimy warsztaty dla grup podczas szkoleń firmowych i imprez integracyjnych. Planujemy i aranżujemy stanowiska warsztatowe podczas pikników rodzinnych i imprez promocyjnych. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje współpracy - pisz do nas lub zadzwoń (+48 606 998 832 lub +48 501 931 209).

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty artystyczne, imprezy tematyczne lub eko event w swojej firmie lub jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych działaniach - zapoznaj się z poniższą ofertą szkoleń, kursów oraz warsztatów artystycznych.
I pamiętaj, że tworzymy przede wszystkim warsztaty "szyte na miarę" o formule otwartej lub zamkniętej, idealnie wpisane w twoje "hasło przewodnie". Podczas takich eventów zwracamy szczególną uwagę na konieczność troski o nasze środowisko oraz kreujemy takie formy aktywności, które aktywizują uczestników do działań proekologicznych. Dysponujemy bazą sprawdzonych w praktyce, innowacyjnych pomysłów, dzięki którym spotkanie z nami pozostanie na długo we wspomnieniach wszystkich uczestników.

cado warsztaty i szkoleniawarsztaty artystyczne i szkolenia cado accessorieswarsztaty dedykowane polpharmawarsztaty dla dzieciwarsztaty ozdoby świątecznewarsztaty ozdoby światecznewarsztaty artystycznewarsztaty oraz szkoleniawarsztaty i szkoleniawarsztaty oraz szkoleniaszkolenia dla firmwarsztaty ozdoby choinkoweszkolenia dla firmwarsztaty artystyczne disney polskadisney polska szkoleniamedia gift disney polskamedia gift disney polskamedia gift disney polskawarsztatyupcyclingmedia giftyminnie mouse disney polska cadomedia giftswarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty szkolenia dla firmwarsztaty i szkolenia dla firmwarsztaty i szkolenia dla firm

obsługa płatności

Sklep internetowy Shoper.pl